Zmiana wyglądu bloga

Postanowiłam odświeżyć wygląd bloga :) Trochę ponuro tu było, więc tym razem poszłam w przeciwnym kierunku. Teraz ma być jasno i przytulnie :3 Mam nadzieję, że się udało.

Zmieniłam także nagłówek

cropped-seeme4.jpg

Jest mojego autorstwa (poszczególne zdjęcia znalazłam w czeluściach internetu), mam nadzieję, że nie przesadziłam z ilością rzeczy, które w nim zamieściłam haha :D
A teraz objaśniam, bo nie byłabym sobą, gdybym tego nie zrobiła;
W lewym, górnym rogu jest klawiatura od laptopa – jest symbolem moich opowiadań i nałogu (tak, jestem uzależniona od komputera)
W prawym, górnym rogu są sztalugi – są symbolem mojej twórczości. Obrazy, rysunki, ogólnie większość moich rzeczy powstaje na sztalugach
W lewym, dolnym rogu są stopy – symbolizują zarówno moje bieganie, pokonywanie własnych słabości, jak i chęć poznawania świata.
W prawym, dolnym rogu jest koń – moja pierwsza i największa miłość, pasja, powód wszystkiego co robię.

Dajcie znać, czy się podoba :)

Pozdrawiam serdecznie.

2 myśli nt. „Zmiana wyglądu bloga

  1. Hej! Mam pytanie – jak zmieniłaś obrazek swojego bloga ten który, się pokazuje jak wchodzimy w „wasze blogi”? Te jakby miniaturki. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć jak to zrobić :( Byłabym wdzięczna za pomoc! Pozdrawiam!

    • Przy pisaniu notki z prawej mamy różne opcje; opublikuj, kategorie, tagi itd. Na końcu jest „ustaw ikonę wpisu”. Kliknij na to i ustaw odpowiednie zdjęcie. Dzięki temu na stronie głównej bloga nie pokazują się proponowane grafiki, lecz Twoja.
      Chyba o to Ci chodziło :) Jak coś, służę pomocą.
      Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>