Rysunek z orłem i… Ps…

Postępy dnia dzisiejszego…

image

Z potrzeby stworzenia czegoś

image

.
Ps. Wszyscy straszą maturą, a później się dziwią, że młodzież taka zestresowna do niej podchodzi… Okeeej. Logika. Gdzieś. Tam. Na. Dnie.

Ps2. Młodzież taka nie dobra… Dorośli tacy mądrzy…
Idziecie wszyscy jeść marchewki!

Ps3. Mam kryzys twórczy. I jak tu pisać?

Ps4. Widział ktoś mojego kota?

Kyna

4 myśli nt. „Rysunek z orłem i… Ps…

 1. Jeśli dolega Ci brak weny, radzę poeksperymentować z formą, której wcześniej nie eksploatowałaś – mam tutaj na myśli przede wszystkim krótkie formy literackie, takie jak aforyzm czy fraszka. Nawet nie wiesz ile radości daje ujęcie życia tak zwięźle, w dwóch wersach!:)

 2. Witam,
  dopiero co tutaj trafiłam i zaledwie kawałek przeczytałam, ale bardzo mi się tutaj spodobało, i zamierzam czytać wszystko od początku, powoli ponieważ nie mam za dużo czasu ostatnio i inne sprawy stają się ważniejsze… masz nową czytelniczkę i mam pytanie czy jest możliwość jakiegoś kontaktu z Tobą w razie czego…
  Dużo weny życzę Tobie…
  Pozdrawiam serdecznie

  • Och. Witam Cię! Nawet nie wiesz jak poprawiłaś mi humor tym komentarzem :D
   Jeśli chcesz, możesz pisać na mojego maila – kaseko1111@onet.pl (W temacie wpisz SEEME, to będzie mi łatwiej odróżnić Cię od spamu)
   Mam nadzieję, że spodoba Ci się moja twórczość ;)
   Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>